Pansija Rauna

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
“Pansija Rauna” atrodas Vidzemē, Raunā.

Rauna, kā apdzīvota vieta ir brīnumskaista, izvietojusies kalnainā apvidu ar senajām bīskapa pilsdrupām un citiem dabas un kultūrvēsturiskiem apskates objektiem, vienīgajam Staburagam Latvijā, kas ir unikāls dabas veidojums un atrodas tiešā SAC tuvumā.

Pati “Pansija Rauna” ir izvietota vēsturiskās ēkās – bijušajā mācītājmuižā, kas joprojām ir LELB Raunas draudzes īpašums. Pirmās ziņas par Raunas mācītājmuižu ir no 1601.gada Vidzemes arklu revīzijas. Cauri laikiem mācītājmuižas kompleksā no 16 ēkām daudzas cietušas un gājušas bojā, bet trīs galvenās ēkas pielāgotas aprūpes vajadzībām, jo mācītājmuižas komplekss savu sūtību zaudēja 1944.gadā. 1945.gadā šeit tika iekārtots veco ļaužu pansionāts, kur cauri laikiem mainījies gan ēku plānojums, gan klientu vecums un sociālais statuss, bet kopš 2015.gada mācītājmuižas kompleksā atrodas Sociālās aprūpes centrs Nodibinājuma “Raunas evaņģēliski luteriskās draudzes diakonijas centrs” struktūrvienība “Pansija Rauna”.

Bijušās muižas senatnīgā gaisotne ar ēkām, parku un apkārtni, kas ir rūpīgi kopta un labiekārtota, dod iespēju uzturēties estētiski patīkamā vidē.

Nodibinājums “Raunas evaņģēliski luteriskās draudzes diakonijas centrs” ir sociālais uzņēmums, kurš savā struktūrvienībā “Pansija Rauna” klientiem un citiem interesentiem ar funkcionāliem traucējumiem sniedz sekojošus pakalpojumus:

Vakances. Pievienojies mūsu komandai.

Image
Image

Mēs meklējam tieši Tevi

Mēs meklējam tieši Tevi. Pievienojies mūsu komandai un iegūsti lielisku pieredzi, darbā ar cilvēkiem un iepazīsti sociālā aprūpes centra ikdienu.

Pansija Rauna izaugsme

2020. gads

Apkures sistēmas uzlabošana

Realizēta apkures sistēmas rekonstrukcija energoefektivitātes uzlabošanai “Pansijā Rauna”.

2020. gads

2019. gads

Paplašinātu pakalpojumu sniegšana klientiem ar funkcionāliem traucējumiem

2019. gadā Nodibinājums ar “Attīstības finanšu institūcijas “Altum”“palīdzību uzsāka Sociālās uzņēmējdarbības programmas Granta līguma realizāciju. Projekta ietvaros tika sniegti paplašināti pakalpojumi klientiem ar funkcionāliem traucējumiem “Pansijā Rauna”, kā arī tuvējās apkārtnes interesentiem.

2018. gads

Veselības istaba senioriem

Rūpējoties par senioru dzīves kvalitātes uzlabošanu “Pansijā Rauna” tika pabeigts LEADER projekts “Veselības istaba senioriem”. Šis projekts savā ziņā ir vingrošanas laukuma senioriem, kas tika ierīkots iepriekšējā gadā, turpinājums, jo paplašina iespējas uzlabot tieši pansionāta klientu dzīves kvalitāti, radot jaunu pakalpojumu - veselības istabu, kurā ir izvietotas dažādas veselību uzturošas vingrošanas ierīces.

2018. gads

2017. gads

Vingrošanas laukums senioriem

Lai senioriem palīdzētu atjaunot un saglabāt kustības, kā arī, lai senioriem radītu paplašinātas iespējas fiziskām aktivitātēm, kustību atjaunošanai un nostiprināšanai, “Pansijā Rauna” ārtelpā realizēts LEADER projekts “Vingrošanas laukums senioriem”.

2015. gads

Izveidota Pansija Rauna

Kopš 2015.gada mācītājmuižas kompleksā atrodas Sociālās aprūpes centrs Nodibinājuma “Raunas evaņģēliski luteriskās draudzes diakonijas centrs” struktūrvienība “Pansija Rauna”.

2015. gads

© Copyright 2023. Pansija Rauna

Mājas lapu izstrādāja: LU Office